Чим мити і як чистити кухонні фасади з МДФ

Часто вибір матеріалів для фасадів кухні, а також вид їх обробки залежить від одного питання, досить просто, на перший погляд: ніж чистити кухонний гарний і наскільки важко це зробити? Саме тому покупці рідко обирають білі меблі, які прекрасно виглядають. І тим більше багато хто сумнівається, чи будуть вони такими ж у реальності після декількох прибирань, чи не поміняється нанесений на них глянець?
Агресивні компоненти шкодять плівці, фарбі на пластиковому покритті МДФ і лак на глянцеві, фотоприкладів такого впливу в Інтернеті досить багато. Щоб продовжити термін служби кухонних меблів, а саме її фасадів, слід уважно вивчити склад миючих засобів. Але перевагу можна і довільно простими способами догляду за гарнітурою.
Найкращий засіб від забруднень та жиру на фасадах кухні — регулярне прибирання. Незалежно від характеристик обробки фасадів МДФ, любе з них не витримує частого миття за допомогою агресивних препаратів: псується зовнішній вигляд; в подряпини і пошкодження потрапляє вода і ще більше жиру. В результаті фасади гарнітура гублять свій лоск, поступово руйнуються.
Хазяйки з досвідом давно зробили висновок, що немає кращого засобу, ніж звичайний миючий засіб для посуду.
Щоб мити фасади з кухонних меблів засобами для миття посуду, його слід розпустити трохи в воді, отримуючи достатньо піни для м’якої обробки поверхонь. Такий спосіб застосовується для будь-якого покриття, так як він не руйнує матеріал і не дряпає ​​його. Використовуйте звичайне для будь-якого кухні миюче можна досить часто, тому краще мити забруднені поверхні безпосередньо після приготування їжі. Для того, щоб почистити меблі від заснувальних капель жиру, спочатку потрібно нанести піну на забруднені ділянки фасадів на деякий час, а потім на у змити . Якщо двері гарнітури покриває глянець, то не варто прикладати особливі зусилля для натискання губкою на поверхню, навіть від неї можуть залишитися слабко помітні подряпини. Але і матові меблі слід мити обережно.
Серед народних засобів є й інші способи догляду за модульною кухнею і звичайними гарнітурами: мити глянцеві білі та будь-які інші фасади можна з допомогою горілки або спирту, розбавивши його 1: 1 з водою; 1 ст. л. нашатирного спирту розвести в літру води і обробити забруднену поверхню, залишити на кілька хвилин, а потім протерти. Але це засіб слід обережно використовувати на глянцевих поверхнях, тому що можуть залишитися білі плями; якщо змішувати цедру лимону (або його сік) з оцтом і невеликим кількістю спирту, стає ефективним засобом для видалення жиру, який не нанесе шкоди навіть недорогою модульної глянцевої кухні. Таким способом можна мити і білі покриття.

Хоча любі модульні, а не тільки білі глянцеві, кухня викликає деякі складності у догляді, фасади можна підтримувати чистотою за допомогою звичайного або яблучного оцту, об’єднаного з горілкою. Цим розчином можна регулярно протирати поверхню, і грязь не встигає на них накопичитись. А кухня буде виблискувати як нова. Для генерального прибирання можна використовувати найефективніший засіб — обдати гарячим паром. Для цього використовують як спеціальні пароочищувачі, так і звичайні праски з функцією вертикального відпарювання. Надіємося, що наші поради допоможуть вам, і ваша меблі не буде відрізнятись від нових моделей!